Про проект

Спільно з Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області Датська рада у справах біженців та Датська група з розмінування (DRC / DDG) запустили веб-портал та систему сповіщення через SMS для передачі та обміну інформацією між населенням, яке проживає в постраждалих районах, та ГУ ДСНС України у Донецькій області. Цей сайт також надає інформацію про існування загроз, а також про те, як безпечно поводитися на території, де проходили бойові дії.

Датська група з розмінування (DDG) є спеціалізованим підрозділом Датської ради у справах біженців (DRC) в Україні і визначає ряд завдань, які можуть виконуватися у якості термінового гуманітарного втручання в поточну ситуацію для зменшення ризику, пов’язаного з життям та здоров’ям потерпілого населення.

Проект «Програми для протимінної діяльності: Зв’язок населення з фахівцями із розмінування через цифрові платформи» підтримали Інноваційний Гуманітарний Фонд та ЮНІСЕФ Україна. Це пілотний проект, метою якого є вивчення значення цифрових технологій розповсюдження інформації про безпечну поведінку, щоб уникнути мінної небезпеки на Донбасі.

Пілотний проект спільно з Датським радою у справах біженців і Датської групою з розмінування триватиме до квітня 2016 р. Надалі, проект очолюватиме ГУ ДСНС України у Донецькій області.