На Донеччині пройшов круглий стіл щодо інформування молоді про мінну небезпеку

Найнадійніша зброя у боротьбі із зростаючою кількістю нещасних випадків від мін – це поінформованість. Кожна людина, яка проживає в Україні, повинна знати, як треба поводитись на територіях, що постраждали під час конфлікту, де можуть бути вибухонебезпечні пристрої,та оминала небезпечні місця.

13 березня у м. Краматорськ Донецької області відбувся круглий стіл за участю представників міжнародної організацій: Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine), Дитячого фонду ООН (UNICEF), та Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представників Донецької обласної державної адміністрації та Міністерства тимчасово окупованих територій та ВПО. У заході також взяли участь і представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Метою зустрічі було підведення результатів проекту Молодь, що перебуває під найбільшою загрозою від наземних мін та інших вибухонебезпечних залишків війни на підконтрольній та непідконтрольній територіях України». Даний проект був впроваджений представниками Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine) та Дитячого фонду ООН (UNICEF) на території Донецької та Луганської областей.

Присутні обговорили інформування про небезпеку мін та вибухових предметів, яка проводиться у зоні конфлікту. Захід надав чудову можливість ефективно скоординувати діяльність урядових та неурядових організацій з інформування про мінну небезпеку у молодіжному середовищі.

ГУ ДСНС України у Донецькій області